header

          -  Družstvá pre rok 2017  -

 

 

Zmiešané družsvo do 8 rokov - ŠK TC Dúbravka A 

 

  1. Vavro Timo
  2. Denis Korgo
  3. Kimián Adrián
1.kolo

 

---------------------------------------------

2.kolo

29.4.2017

 Dunajská Lužná - ŠK TC Dúbravka

3.kolo

6.5.2017

ŠK TC Dúbravka –TŠ Petržalka

4.kolo

8.5.2017

TK Jednotka A - ŠK TC Dúbravka

5.kolo

13.5.2017

ŠK TC Dúbravka – Tei Break Malacky

6.kolo

27.5.2017

TC Stupava - ŠK TC Dúbravka

7.kolo

3.6.2017

ŠK TC Dúbravka – VTC Pezinok

 

 

 

  


 

 

Zmiešané družsvo do 10 rokov – TRIEDA A – ŠK TC Dúbravka A

  

  1. Cibáková Natália
  2. Harmanová Nelka
  3. Tomašovičová Lea
  4. Konderlová Natália
  5. Korgo Denis
  6. Černák Marcus
  7. Kurtyová Nataly 

1.kolo

22.4.2017

TK Slávia STU - ŠK TC Dúbravka A

2.kolo

1.5.2017

 ŠK TC Dúbravka A – TC Talent

3.kolo

20.5..2017

 TK Tenis Clasic BA - ŠK TC Dúbravka A

SFinále

 

 

Finále

 

 

 

 

 

 


 

 

Zmiešané družsvo do 10 rokov – Trieda A - ŠK TC Dúbravka B

 

  1. Kimián Adrián
  2. Richter Patrik
  3. Vavro Dominik
  4. Konderla Filip
  5. Valko Samko
  6. Vavro Timo
  7. Vorčáková Miriam 

1.kolo

22.4.2017

ŠK Karlovka - ŠK TC Dúbravka B

2.kolo

1.5.2017

ŠK TC Dúbravka B – TK Jednotka A

3.kolo

20.5.2017

ŠK TC Dúbravka B – STU A

SFinále

 

 

Finále

 

 

 

 

 

  


 

 

Zmiešané družsvo do 10 rokov – TRIEDA B - ŠK TC Dúbravka C

 

  1. Valko Samko
  2. Vorčáková Mirka
  3. Korgo Denisň
  4. Vavro Timo
  5. Polonská Lujza

1.kolo

22.4.2017

STU C - ŠK TC Dúbravka C

2.kolo

1.5.2017

 ŠK TC Dúbravka C – TK Jednotka

3.kolo

8.5.2017

 ŠK TC Dúbravka C – TC Talent

4.kolo

20.5.2017

JH Tenis academia – ŠK TC Dúbravka C

5.kolo

17.6.2017

ŠK TC Dúbravka C – TK Tenis classic

 

 

 

  


 

 

Zmiešané družsvo do 10 rokov – TRIEDA B - ŠK TC Dúbravka D

 

  1. Konderla Filip
  2. Konderlová Natália
  3. Černák Marcus
  4. Kurtyová Nataly
  5. Polonská Lujza 

1.kolo

22.4.2017

TK STU C - ŠK TC Dúbravka D

2.kolo

1.5.2017

ŠK TC Dúbravka – TC Mihal BA

3.kolo

8.5.2017

ŠK TC Dúbravka D – TK TIE Break Malacky

4.kolo

20.5.2017

Strojár Malacky -ŠK TC Dúbravka D

5.kolo

17.6.2017

ŠK TC Dúbravka D – VTC Pezinok

 

 

 

 


 

 

Mladší žiaci - TC Dúbravka – II. TRIEDA

 

  1. Šimon Moravec
  2. Nikolaj Škurla
  3. Matúš Jurík
  4. Maťo Košinár

1.kolo

30.4.2017

ŠK TC Dúbravka – Agrofert STU C

2.kolo

7.5.2017

TK Slovan - ŠK TC Dúbravka

3.kolo

28.5.2017

VTC Pezinok - ŠK TC Dúbravka

1. NT

4.6.2017

 

Play - off

11.6.2017

 

Finále

18.6.2017

 

2. NT

25.6.2017

 

 

 

 

 


 


Mladšie žiačky - ŠK TC Dúbravka – II. TRIEDA

 

  1. Bláhová Daniela
  2. Polomská Lujza
  3. Šmahelová Cynthia

1.kolo

23.4.2017

ŠK TC Dúbravka  - VTC Pezinok

2.kolo

30.4.2017

 TC Talent A - ŠK TC Dúbravka

3.kolo

7.5.2017

ŠK TC Dúbravka – TC Talent B

4.kolo

28.5.2017

--------------------------------------------

5.kolo

4.6.2017

TK Tennis Classic - ŠK TC Dúbravka

6.kolo

11.6.2017

ŠK TC Dúbravka – JH tennis Akademia

7.kolo

18.6.2017

TK Dunajská Lužná - ŠK TC Dúbravka

NT

25.6.2017

 

 


 

 

Staršie žiačky - ŠK TC Dúbravka – II. TRIEDA

 

  1. Dovalová Nina
  2. Filipová Danica
  3. Polomská Lujza
  4. Blahová Daniela
  5. Palušová Daniela
  6. Kližanová Kika
  7. Šmahelová Cynthia

1.kolo

29.4.2017

ŠK TC Dúbravka  - TŠP Petržalka

2.kolo

6.5.2017

TC Talent - ŠK TC Dúbravka

3.kolo

8.5.2017

ŠK TC Dúbravka – TK Love 4 A

4.kolo

27.5.2017

TK LOVE 4 B – ŠK TC Dúbravka

5.kolo

3.6.2017

ŠK TC Dúbravka- Agrofert STU C

6.kolo

10.6.2017

----------------------------------------------

7.kolo

17.6.2017

JH Tennis Akademia - ŠK TC Dúbravka

NT

24.6.2017

 

 


 

Dorastenci - ŠK TC Dúbravka - II.trieda

 

  1. Stehlík Andrej
  2. Boháč Rado
  3. Gaštan Jacob Michal
  4. Lučenič Samo
  5. Moško Matej
  6. Alex Elan
  7. Hlinka David
  8. Juraňuk David
  9. Košinár Ján
  10. Mravec Šimon 

1.kolo

30.4.2017

ŠK TC Dúbravka  - VTC Pezinok

2.kolo

7.5.2017

Agrofert STU D - ŠK TC Dúbravka

3.kolo

28.5.2017

TK LOVE 4 B - ŠK TC Dúbravka

4.kolo

4.6.2017

 ŠK TC Dúbravka –Agrofert STU C

5.kolo

11.6.2017

 ŠK 26 Karlovka - ŠK TC Dúbravka

NT

18.6.2017

 

 

 

 

 


 

Muži - ŠK TC Dúbravka - I.trieda

  

  1. Andrej Nižňanský
  2. Sinčák Martin
  3. Elan Alex
  4. Chynortadský Juraj
  5. Moško Matej
  6. Vavro Michal
  7. Villár Peter
  8. Stehlík Andrej
  9. Boháč Rado
  10. Paluš Rado
  11. Slávik Juraj 

1.kolo

29.4.2017

ŠK TC Dúbravka  - TK Spoje

2.kolo

6.5.2017

 VTC Pezinok - ŠK TC Dúbravka

3.kolo

27.5.2017

TJ Záhorák - ŠK TC Dúbravka

4.kolo

3.6.2017

 ŠK TC Dúbravka – TK Love 4

5.kolo

10.6.2017

Pro Set -  ŠK TC Dúbravka

NT

17.6.2017