header

 

Športový klub Tenis centrum Dúbravka

Družstvá 2018

 

Zmiešané družsvo do 8 rokov - ŠK TC Dúbravka A 

 

1. Ćernák Mathias

2. Kmiť Matúš

3. Szimandel Laura

4. Markošová Tereza

5. Jozefko Richard

6. Richter Simon

1.kolo

28.4.2018

TK Slovan - ŠK TC Dúbravka

2.kolo

5.5.2018

 ŠK TC Dúbravka – VTC Pezinok

3.kolo

12.5.2018

TOP Tenis - ŠK TC Dúbravka

4.kolo

19.5.2018

 ŠK TC Dúbravka – TŠP “B”

FINÁLE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmiešané družsvo do 10 rokov – Tieda A

ŠK TC Dúbravka A

                                                                  

  1. Markošová Terezka

  2. Richter Simon

  3. Szimandel Laura

  4. Jozefko Richard

  5. Richter Patrik

  6. Konderla Filip

  7. Konderlová Natália

  8. Valko Samuel

  9. Vavro Timotej

  10. Korgo Denis

  11. Černák Mathias

  12. Kimián Adrián

     

1.kolo

28.4.2018

 TK Strojár Malacky - ŠK TC Dúbravka A

2.kolo

5.5.2018

 ŠK TC Dúbravka A  - TK Jednotka B

3.kolo

8.5.2018

ŠK Karlovka - ŠK TC Dúbravka A

4. kolo

12.5.2018

ŠK TC Dúbravka – TK Slávia STU

5. kolo

16.6.2018

TK Slovan A – ŚK TC Dúbravka

FINÁLE

 

 

 

  

Zmiešané družsvo do 10 rokov – TRIEDA B

ŠK TC DÚBRAVKA B

  1. Richter Patrik

  2. Konderla Filip

  3. Konderlová Natália

  4. Valko Samko

  5. Kimián Adrián

  6. Vavro Timotej

  7. Korgo Denis

  8. Lackovič Samuel

  9. Černák Mathias

  10. Jendrejský Nicolas

  11. Kmiť Matúš

     

1.kolo

28.4.2018

ŠK TC Dúbravka B – JH Tenis akadémia A

2.kolo

5.5.2018

STU B - ŠK TC Dúbravka B

3.kolo

12.5.2018

ŠK TC Dúbravka B – TC Talent

Finále

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Zmiešané družsvo do 10 rokov – TRIEDA C

ŠK TC Dúbravka C

  1. Vavro Timotej

  2. Korgo Denis

  3. Černák Mathias

  4. Kimián Adrián

  5. Jendrejský Nicolas

  6. Lackovič Samuel

  7. Kmiť Matúš

1.kolo

28.4.2018

 ŠK TC Dúbravka C – TK Tie Brejk Malacky

2.kolo

5.5.2018

 TOP Tenis B - ŠK TC Dúbravka C

3.kolo

12.5.2018

 TC Stupava - ŠK TC Dúbravka C

4.kolo

16.6.2018

ŠK TC Dúbravka C – Top Tenis A

5.kolo

23.6.2018

VTC Pezinok - ŠK TC Dúbravka C

 

 

 

 

  

Mladšie žiačky – II.TRIEDA

ŠK TC DÚBRAVKA

 

1. Cibáková Natália

2. Harmanová Nelka

3. Polomská Lujza

4. Kurtyová Nataly

5.Tomašovičová Lea

6. Vorčáková Miriam

7. Hrnčiarová Natália

 

 

1.kolo

1.5.2018

ŠK TC Dúbravka – TK Tenis Clasic A

2.kolo

6.5.2018

VTC Pezinok - ŠK TC Dúbravka –

3.kolo

27.5.2018

ŠK TC Dúbravka TK STU B

4.kolo

3.6.2018

ŠK TC Dúbravka – TC Talent

 

 

 

 

 

 

 

 

MLADŠÍ ŽIACI

 ŠK TC DÚBRAVKA – II. TRIEDA

 

  1. Škurla Nikolaj

  2. Jaškovič Filip

  3. Vavro Dominik

  4. Černák Marcus

  5. Jurík Matúš

  6. Košinár Martin

 

1.kolo

29.4.2018

ŠK TC Dúbravka – TK Jednotka

2.kolo

1.5.2018

JH Tenis Akadémia - ŠK TC Dúbravka

3.kolo

6.5.2018

ŠK TC Dúbravka – TB Dunajská Lužná

4.kolo

3.6.2018

STU C – ŠK TC Dúbravka

5. kolo

17.6.2018

STU B  ŠK TC Dúbravka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

STARŠIE ŽIAČKY A

ŠK TC DÚBRAVKA A– II. TRIEDA

  1. Bláhová Daniela

  2. Filipová Danica

  3. Palušová Barborka

  4. Dovalová Nina

  5. Kurtyová Nataly

  6. Šmahelová Cynthia

  7.  

1.kolo

28.4.2018

ŠK Karlovka - ŠK TC Dúbravka  A

2.kolo

5.5.2018

ŠK TC Dúbravka a – TC Talent

3.kolo

26.5.2018

STU C - ŠK TC Dúbravka

Finále

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

STARŠIE ŽIAČKY B

ŠK TC DÚBRAVKA B – II. TRIEDA

  1. Cibáková Natália

  2. Hermanová Nelka

  3. Tomečková Angelika

  4. Tomašovičová Lea

  5. Hrnčiarová Natália

  6. Polomská Lujza

  7. Vorčáková Miriam

1.kolo

 

ŠK TC Dúbravka  - VTC Pezinok

2.kolo

 

 STU B - ŠK TC Dúbravka

3.kolo

 

TK Tennis Clasic A - ŠK TC Dúbravka

Finále

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dorastenci   ŠK TC Dúbravka - II.trieda

 

  1. Stehlík Andrej

  2. Boháč Rado

  3. Elan Alex

  4. Gaštan Jacob

  5. Puškáč Adrián

  6. Juraňuk David

  7. Škurla nikolaj

  8. Černák Mathias

  9. Jurík Matúš

  10. Košinár Martin

  11. Mravec Šimon

  12. Vavro Dominik

     

1.kolo

29.4.2018

ŠK TC Dúbravka  - Dunajská lužná

2.kolo

1.5.2018

VTC Pezinok -  ŠK TC Dúbravka

3.kolo

6.5.2018

 ŠK TC Dúbravka – ŠK Karlovka

4.kolo

27.5.2018

 TC Stupava - ŠK TC Dúbravka

5.kolo

3.6.2018

 ŠK TC Dúbravka – STU D

NT

 

 

 

 

 

 

              

1.     MUŽI  B -  ŠK TC Dúbravka - I.trieda

 

1.Chynoradský Juraj

2. Zima Marián

3. Vavro Michal

4. Villár Peter

5. Galešič leo

6. Paluš rado

7. Sinčák Martin

8. Elan Alex

9. Slávik juraj

10. Sunyik Peter

11. Kopecký Tomáš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.kolo

5.5.2018

TK Spoje - ŠK TC Dúbravka  -

2.kolo

26.5.2018

 ŠK TC Dúbravka – Pro Set B

3.kolo

2.6.2018

TK LOVE B -  ŠK TC Dúbravka

4.kolo

9.6.2018

 ŠK TC Dúbravka – TK Jednotka B

5.kolo

16.6.2018

  TJ Záhorák  - ŠK TC Dúbravka

6.kolo

23.6.2018

ŠK TC Dúbravka – TK BRIA

 

 

 

MUŽI A -  ŠKTC Dúbravka      II.Liga Západ

 

 

 

 

1.Nižňanský Andrej

2. Vavro Dominik

3.Lapin Patrik

4. Juraňuk David

5. Stehlík Andrej

6. Vavro Michal

7. Chynoradský Juraj

8. Villár Peter

9. Zima Marián

10. Galešič Leo

11. Paluš Rado

12. Slávik Juraj

 

 

 

 

 

 

 

 

1.kolo

28.4.2018

ŠK ŠOG Nitra - ŠK TC Dúbravka  -

2.kolo

5.5.2018

 ŠK TC Dúbravka – Draci Matúškovo B

3.kolo

8.5.2018

 ŠK TC Dúbravka – TK Želiezovce

4.kolo

26.5.2018

Pro Set A  - ŠK TC Dúbravka

5.kolo

2.6.2018

 ŠK TC Dúbravka – TK Kúpele Piešťany

 

 

 

 

 

Seniori 35+  ŠK TC Dúbravka - I.trieda

 

1.Nižňanský Andrej

2. Chynoradský juraj

3. Vavro Michal

4. Zima Marián

5. Villár Peter

6. Paluš Rado

7. Pálenek Peter

8. Sinčák Martin

9. Sunyik Peter

10. Slávik Juraj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.kolo

2.5.2018

 TK Slovan - ŠK TC Dúbravka  -

2.kolo

9.5.2018

 ŠK TC Dúbravka – Slávia Filozof

3.kolo

16.5.2018

ŠK TC Dúbravka – TK Jednotka